خبرنامه الکترونیکی حوزه علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان ابزار اطلاع‌رسانی در مورد تازه‌های این حوزه،‌ برای معاونان علوم پزشکی واحدها در سراسر کشور، متخصصین و پژوهشگران و علاقمندان علوم پزشکی نیمه هر ماه ارسال می‌گردد. در این خبرنامه شما می‌توانید از اخبار مربوط به ستاد، زمان و مشخصات همایش‌ها و سمینارهای داخلی و بین‌المللی پیش‌رو، اخبار گردهمایی‌های علمی حوزه علوم پزشکی، اعلام فراخوان‌ ستاد، خلاصه گزارش کنفرانس‌ها و نشست‌ها ، گردهمایی‌هایی ها، بخش نامه ها و آیین نامه ها و نیز تفاهم نامه ها در حوزه علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی مطلع شوید.
لطفا پیشنهادات خود را به ایمیل khabarnameh@med.iau.ir یا khabarnameh.iau@gmail.com ارسال نمایید.


آیت الله هاشمی رفسنجانی خطاب به مدیران دانشگاه آزاد اسلامی: بدون توجه به کم لطفی‌ها و کارشکنی‌های تندروها، با علاقه و نشاط کار کنید

آیت‌الله هاشمی رفسنجانی عصر روز یکشنبه ۱۳ تیرماه سال جاری در دیدار رئیس، اعضای هیأت امنا و مدیران دانشگاه آزاد اسلامی، بی‌عدالتی و تبعیض نسبت به دانشگاه آزاد اسلامی را همیشگی دانست و با اشاره به مانع تراشی‌هایی که در زمان تأسیس و بعدها در طول فعالیت‌های این دانشگاه انجام می‌شد، گفت: حتی در مقطعی اساسنامه دانشگاه را به شکلی کاملاً غیرقانونی تغییر دادند، در حالی که صراحتاً پیشنهاد تغییرات قانونی با هیأت مؤسس است.

New at Universities

New at Universities آیت الله هاشمی رفسنجانی در نشست پایش امور استان های دانشگاه آزاد اسلامی: امروز دنیا روی دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان بزرگترین دانشگاه حضوری جهان حساب باز کرده است/ دکتر میرزاده دانشگاه را از فترت دو ساله نجات داد

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، با بیان این جمله که «دانشمندان جوان، اعتبار دانشگاه را بالا می‌برند»، گفت: امروز دنیا روی دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان بزرگترین دانشگاه حضوری جهان حساب باز کرده و این امر مسئولیت ما را سنگین‌تر می‌کند. وی با تشکر از همه مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی، به خصوص دکتر میرزاده که دانشگاه را از فترت دو ساله نجات داده‌اند، گفت: پذیرفته شدن کلیه‌ی رشته‌ها از سوی وزارت علوم از جمله اقداماتی است که با پیگیری‌های مسئولان به نتیجه رسیده که امیدواریم کامل‌تر شود.


آیت الله هاشمی رفسنجانی در نشست صمیمی با مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی؛ دانشگاه آزاد اسلامی با مجموعه‌ای از تجربه‌های ارزشمند و دستاوردهای علمی در خدمت نظام اسلامی است

آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در اولین برنامه‌ی سفر به استان کرمان گفت: دانشگاه آزاد اسلامی با مجموعه‌ای از تجربه‌های ارزشمند و دستاوردهای علمی در خدمت نظام اسلامی است تا در همه‌ی استان‌های کشور به کمک مسئولین بیاید.

New at Universities

New at Universities دکتر میرزاده تأکید کرد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی، مشاوران امین توسعه دانشگاه آزاد اسلامی هستند / سخت‌گیری برای ارتقای کیفیت در دانشگاه آزاد اسلامی اولویت ماست

در جلسه هم اندیشی نمایندگان استان کرمان در مجلس شورای اسلامی با حضور دکتر میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: بنده شما نمایندگان محترم را یک مشاور امین و همراه برای توسعه دانشگاه آزاد اسلامی می دانم. وی خاطرنشان کرد: با توجه به اثربخشی دانشگاه آزاد اسلامی در حوزه های علمی، پژوهشی و فناوری باید از این دانشگاه حمایت شود. سخت‌گیری برای ارتقای کیفیت در دانشگاه آزاد اسلامی اولویت ماست.


در جمع دانشگاهیان شهر رفسنجان؛ آیت‌الله هاشمی رفسنجانی : دانشگاه آزاد اسلامی روی دوش مردم شکل گرفت

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام به همراه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و تعدادی از مسئولان این دانشگاه در سفرش به استان کرمان گفت: ما در جاهای بسیار کوچک نیز واحد داریم، وقتی مردم طالب دانش هستند از دورترین نقاط مراجعه کردند و درخواست می‌کردند که در آنجا دانشگاه تاسیس شود. از آنجایی که دانشگاه آزاد اسلامی بودجه دولتی و منابع مالی وسیعی نداشت، با کمک مردم و خیرین این واحدها احداث شد. در نتیجه این دانشگاه روی دوش مردم به خواست و نیاز مردم شکل گرفت.

New at Universities

New at Universities آیت‌الله هاشمی رفسنجانی: توان دانشگاه آزاد اسلامی برای تبدیل شدن به مرکزیت تحقیق و اطلاع علمی کشور

آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رئیس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی تأکید کرد: امروز دانشگاه آزاد اسلامی در شیب بسیار تندی قرار گرفته که می‌تواند تبدیل به مرکزیت تحقیق و اطلاع علمی کشور شود.


توسط آیت‌الله ‌‌هاشمی رفسنجانی و دکتر میرزاده صورت گرفت؛ افتتاح پردیس مفاخر و درمانگاه ابوحامد کرمانی

درمانگاه ابوحامد کرمانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان به متراژ ۳۵۰ متر و با اعتبار ۷ میلیارد ریال توسط آیت‌الله‌‌ هاشمی رفسنجانی و دکتر میرزاده افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

New at Universities

خبر خوش دکتر میرزاده برای استان کرمان: تأسیس بیمارستان در کرمان با مشارکت دانشگاه آزاد اسلامی

دکتر میرزاده با بیان اینکه تأسیس یک بیمارستان در شهر کرمان توسط دانشگاه آزاد اسلامی از برنامه‌های دانشگاه بوده و مجوز آن قبلاً از رئیس هیأت موسس و هیأت امنای دانشگاه اخذ شده، گفت: با نظر مساعد وزیر بهداشت، مقرر شده یک بیمارستان با مشارکت دانشگاه آزاد اسلامی و وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی کشور و با کمک‌های خیرین و استانداری، در کرمان تأسیس شود.

New at Universities

New at Universities دکتر میرزاده در جمع دانشگاهیان واحد سیرجان: دانشگاه آزاد اسلامی طی یک برنامه ۱۰ ساله در سطح استانداردهای بالا به عنوان رتبه یک منطقه و کشور و جزء صد دانشگاه برتر جهانی قرار خواهد گرفت

دکتر حمید میرزاده در جلسه دیدار با دانشگاهیان واحد سیرجان با تأکید بر اینکه تمام این اهداف در برنامه توسعه دانشگاه آزاد اسلامی دیده شده، گفت: طی یک برنامه ۱۰ساله، این دانشگاه در سطح استانداردهای بالا به عنوان رتبه یک منطقه و کشور و جزء صد دانشگاه برتر جهانی قرار خواهد گرفت.


در جلسه هیات رییسه دانشگاه‌آزاد اسلامی مطرح شد؛ ایجاد پرونده الکترونیک سلامت دانش آموزان مدارس سما‎

یکصد و شصت و هفتمین جلسه هیات رییسه دانشگاه آزاد اسلامی که با حضور دکتر میرزاده و اعضا برگزار شد؛ گزارشی از دیدار دانشجویان با مقام معظم رهبری ارائه و بر پیگیری منویات ایشان در برنامه های دانشگاه تاکید شد. همچنین در ادامه گزارشی در خصوص ایجاد پرونده الکترونیک سلامت دانش آموزان سما ارئه شد و مقرر شد با هماهنگی معاونت علوم پزشکی این طرح ادامه یابد.

New at Universities

New at Universities نخستین المپیاد علمی متمرکز دانشجویان علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی حوزه علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی- نخستین المپیاد علمی متمرکز دانشجویان علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی با شرکت ۳۲۳ دانشجوی علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی از ۴۷ واحد دانشگاهی در واحد نجف آباد طی سه روز از تاریخ ۲۷ الی ۲۹ تیرماه برگزار شد. دانشجویان رشته های علوم پزشکی شرکت کننده در چهار حیطه (فلسفه پزشکی، استدلال بالینی، تفکر علمی در علوم پایه و مدیریت نظام سلامت) با یکدیگر به رقابت پرداختند. ۳۶ نفر به عنوان برگزیده این المپیاد معرفی شدند و به آنها جوایزی اهدا شد. شایان ذکر است منتخبین این دوره از المپیاد به جهت حضور در هشتمین المپیاد علمی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی کشور معرفی می شوند.


دکتر ابطحی در مراسم افتتاحیه نخستین المپیاد علمی متمرکز دانشجویان علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی: ارتقاء کیفیت آموزش اولویت اصلی ما است

دکتر سید علی ابطحی، معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی در آئین افتتاحیه نخستین المپیاد علمی متمرکز دانشجویان علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور که در نجف آباد گفت: «بر اساس برنامه ابلاغی ریاست عالیه دانشگاه آزاد اسلامی مبنی بر ارتقاء کیفیت آموزش، این امر بلافاصله در اولویت تمام کارهای ما قرار گرفت. برای رسیدن به این هدف در ابتدا به نیروی انسانی کافی و متخصص نیاز داریم که برای جذب آن با هیچ گونه مشکلی مواجه نیستیم. در گامهای بعدی وجود امکانات، تجهیزات و فضای کافی آموزشی ضروری به نظر می رسد که در این خصوص نیز تمهیدات لازم اندیشیده شده است.»

New at Universities

New at Universities ۳۶ نفر در نخستین المپیاد علمی متمرکز دانشجویان علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی برگزیده شدند

به گزارش روابط عمومی حوزه علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی، در مراسم اختتامیه نخستین المپیاد علمی متمرکز دانشجویان علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی که ظهر امروز برگزارشد ، ۳۶ نفر از بین ۳۳۲نفر دانشجوی پزشکی وپیراپزشکی از واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور به عنوان برگزیده انتخاب و از آنها تقدیر بعمل آمد.


دکتر طه هاشمی در مراسم اختتامیه نخستین المپیاد علمی متمرکز دانشجویان علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی مطرح کرد: اهمیت و جایگاه بالای المپیاد دانشجویان علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی با توجه به وسعت این دانشگاه

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی در مراسم اختتامیه نخستین المپیاد علمی متمرکز دانشجویان علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی، با اشاره به وسعت دانشگاه آزاد اسلامی در سطح کشور و عهده دار بودن ۴۰ درصد آموزش پزشکی کشور، حضور و برگزیدگان دانشجویان را در این المپیاد ارزشمند و آن را موضوعیتی تمام عنوان کرد.

New at Universities

New at Universities ۲۴ مرداد ماه برگزار می شود؛ همایش اعتباربخشی آموزشی واحدهای مجری علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی

همایش "اعتباربخشی آموزشی واحدهای مجری علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی" با حضور اعضاء کمیته اعتباربخشی معرفی شده از سوی واحدهای دانشگاهی به منظور آماده سازی واحدها در این زمینه در تاریخ ۲۴ مرداد ماه ۹۵ در سالن همایش بیمارستان فرهیختگان از ساعت ۸ الی ۱۷ برگزار می شود.


بازدید هیات بورد پرستاری وزارت بهداشت از واحد علی آباد کتول

معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی در بازدید از واحد علی آبادکتول گفت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آبادکتول یکی از بهترین واحد های دانشگاهی این منطقه است که باید امکانات محوری جهت ورود به صحنه بین الملل وجذب دانشجواز کشورهای همجوار را در این واحد دانشگاهی فراهم نمود.

New at Universities

New at Universities برگزاری كارگاه آشنایی با آیین نامه ارتقاء اعضای هیات علمی واحدهای مجری رشته های علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی

كارگاه آشنایی با آیین نامه ارتقاء اعضای هیات علمی در دو حیطه پزشكی و غیر پزشكی با ارائه آیین نامه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری توسط مسئولین معاونت علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی برای واحدهای مجری رشته های علوم پزشکی مستقر در تهران، روز دوشنبه مورخ ۲۸ تیر ماه سال جاری در واحد پزشکی تهران برپا شد.


برگزاری کارگاه کمیته اخلاق در پژوهش های زیست پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی

کارگاه کمیته اخلاق در پژوهش های زیست پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی به همت کمیته دانشگاهی اخلاق معاونت علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی و با حضور اعضاء کمیته های دانشگاهی اخلاق و کمیته سازمانی اخلاق برخی از واحدهای دانشگاهی به منظور آشنایی بیشتر اعضاء با لزوم استقرار این کمیته ها در واحدهای دانشگاهی و بررسی پژوهش های علوم پزشکی برگزار شد.

New at Universities

New at Universities سمینار آشنایی با دیتابیس Up to Date توسط معاونت علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد

سمینار آشنایی با دیتابیس Up to Date توسط دفتر توسعه پژوهش، فناوری و نوآوری معاونت علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی از ساعت ۸ الی ۱۰ صبح روز سه شنبه مورخ ۲۹ تیرماه سال ۹۵ با حضور اعضاء هیات علمی بالینی واحدهای مجری علوم پزشکی و بیمارستان های مستقر در تهران برگزار شد.


موافقت با راه اندازی دو رشته علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی در جلسه شورای گسترش دانشگاه های علوم پزشکی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

رشته نانوفناوری پزشکی مقطع دکتری تخصصی (Ph.D) در واحد علوم دارویی و رشته بهداشت عمومی مقطع کارشناسی پیوسته در واحد کرمانشاه در دویست و پنجاه و سومین جلسه شورای گسترش دانشگاه های علوم پزشکی مورخ ۲/۲۶/ ۱۳۹۵موافقت گردید.

New at Universities

New at Universities پذیرش در رشته های علوم پرشکی دانشگاه آزاد اسلامی با آزمون می باشد

دکتر مجتبی علوی فاضل سخنگوی دانشگاه در نشست خبری انتخاب رشته‌های با آزمون و بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی بیان داشت: اعلام پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی در رشته‌های با آزمون که اغلب شامل رشته‌های گروه علوم پزشکی (پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی)، رشته‌های کارشناسی پیراپزشکی مانند پرستاری، مامایی، علوم آزمایشگاهی و سایر رشته‌هایی که در مجموعه علوم پزشکی تعریف می‌شوند و همینطور دوره‌های کارشناسی غیرپزشکی در گروه فنی مهندسی و علوم انسانی و.... در واحدهای برتر مانند واحدهای شهر تهران و مراکز استان که رقابت برای ورود به آنها بیشتر از ظرفیت است، صورت می‌گیرد.


New at Universities نخستین کنگره نوروانکولوژی ایران توسط واحد پزشکی تهران برگزار شد

اولین کنگره نوروانکولوژی ایران، به همت اعضای هیات علمی واحد پزشکی تهران و با همکاری انجمن سرطان ایران و انجمن جراحان مغز و اعصاب به منظور ارائه آخرین دستاوردهای علمی، بیان تجربیات و ارتقاء سطح علمی فعالان رشته مغز و اعصاب در بیمارستان بوعلی تابعه واحد پزشكی تهران در ۲۳ و ۲۴ تیرماه برگزار شد.


اهدای ۳۰ تخت همراه بیمار به بیمارستان دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود از سوی یک خیّر

مدیر بیمارستان خاتم‌الانبیاء (ص) وابسته به دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود گفت: «۳۰ تخت همراه بیمار از سوی خانواده مرحوم سیدمجید سرابی و همسر وی به بخش‌های مختلف بیمارستان به این دانشگاه اهدا شد.» دکتر ناهید توفان افزود: «این تخت‌ها به ارزش ۹۰ میلیون ریال، اکنون تحویل بیمارستان خاتم‌الانبیا (ص) و در بخش‌های مختلف به‌کارگیری شده است.»

New at Universities

New at Universities نماینده الیگودرز: دانشگاه آزاد اسلامی ظرفیت خوبی برای گسترش رشته‌های علوم پزشکی فراهم کرده است

دکتر محمد خدابخش در بازدید از دانشگاه آزاد اسلامی واحد الیگودرز با توجه به امکانات، تجهیزات و فضای مناسب این واحد گفت: «این واحد با فراهم کردن زمینه‌های لازم، ظرفیت بسیار خوبی را برای گسترش تحصیلات تکمیلی به‌ویژه در موضوع رشته‌های پزشکی فراهم کرده است. امیدواریم مسئولان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز با توجه به نیاز منطقه، این واحد را در راستای گسترش رشته‌های علوم پزشکی یاری کنند.»


خدمتی دیگر از کادر درمانی دانشگاه آزاد اسلامی قم ویزیت صلواتی زائران حرم حضرت معصومه «س» در شب های قدر‎

به مناسبت شب های پر برکت قدر، در ایام ماه مبارک رمضان، تیم درمانی دانشکده پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم با همکاری جمعیت هلال احمر قم با استقرار در اتوبوس آمبولانس در جوار حرم مطهر حضرت معصومه «س» خدمات درمانی صلواتی به زائرین ارائه نمودند.

New at Universities

New at Universities اولین دوره مهارت آموزی در صنعت داروسازی برگزار می شود

برای نخستین بار دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم دارویی، اقدام به برگزاری دوره مهارت آموزی در صنعت داروسازی با هدف برقراری ارتباط موثر و مستمر بین دانش آموختگان رشته داروسازی ورشته های وابسته به علوم دارویی کرد.


كسب مقام برتر دانشجویان واحد پزشکی تهران با ارائه مقاله در جشنواره دانشجویی پزشكی دانشگاه U.M.C.Gکشور هلند‎‎

مقاله سیدامیرحسین احمدی، سید علی صالحیان وامیرحسین رحمانی دانشجویان واحد پزشکی تهران در مقطع فیزیوپاتولوژی رشته ی پزشكی، با موفقیت در کنفرانس Iscoms ۲۰۱۶ در دانشگاه U.M.C.G آمستردام ارائه گردید.

New at Universities

New at Universities از سوی دكتر طباطبایی صورت پذیرفت : انتصاب رییس دانشکده پزشکی واحد پزشکی تهران

طی حکمی از سوی دكتر سید محمود طباطبایی رئیس واحد پزشکی تهران، از خدمات ارزشمند دكتراسفندیار متینی متخصص اطفال در طول تصدی مسئولیت تقدیر و دكتر شبنم موثقی متخصص علوم تشریح ، مدیر گروه رشته علوم تشریحی و مدیر EDO دانشكده پزشكی به سمت ریاست دانشکده پزشکی منصوب گردید.


برگزاری طرح لبخند سلامت طرح معاینه كودكان بی سرپرست، بدسرپرست و كودكان كار در واحد پزشکی تهران

به همت کانون لبخند و با حمایت ریاست واحد پزشکی تهران و نیز همکاری حوزه معاونت فرهنگی ودانشجوئی و نهاد معظم رهبری، طرح لبخند سلامت طرح معاینه كودكان (بی سرپرست، بدسرپرست و كودكان كار) در واحد پزشکی تهران برگزار می شود.

New at Universities

New at Universities لزوم هماهنگی در همه فعالیت‌های حوزه معاونت علوم پزشکی واحد کازرون

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون بر لزوم هماهنگی همه فعالیت‌ها در حوزه معاونت علوم پزشکی این واحد تاکید کرد و از توسعه و ارتقای سطح کیفی وکمی آموزش دانشجویان علوم پزشکی خبر داد.


توسط محققان دانشگاه‌آزاداسلامی صورت گرفت: طراحی و ثبت اسپری گیاهی دندان Miro

پس از طراحی و ثبت دستگاه تشخیص بیماری ادم گوده گذار میرو توسط دو بانوی محقق و پژوهشگر دانشگاه آزاد اسلامی، اختراعی دیگر به نام بی حس کننده گیاهی میرو توسط این تیم به ثبت رسید.

New at Universities

New at Universities سمپوزیوم تخصصی «مواد سرطان‌زای پیرامون ما» با همکاری واحد علوم دارویی برگزار شد

صبح روز چهارشنبه ٢٣ تیرماه انجمن مواد جهش زای زیست محیطی ایران با همکاری سازمان حفاظت محیط زیست و حمایت كمیته فناوری نانو سازمان غذا و دارو، دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم دارویی، انجمن سرطان ایران و دفتر مركز منطقه ای كنوانسیون بازل اولین سمپوزیوم تخصصی مواد سرطان زای پیرامون ما با حضور مدیران، اساتید، کارشناسان و دانشجویان در محل سالن همایش های بین المللی سازمان حفاظت محیط زیست با محوریت آشنایی مخاطبین با انواع آلاینده های سرطان زای زیست محیطی و نحوه پایش آنها و همچنین شناخت نقش آلاینده ها بر شیوع انواع سرطان در شهرهای آلوده كشور برگزار شد.


جلسه هم اندیشی اقتصاد مقاومتی در حوزه سلامت در دانشگاه آزاد اسلامی استان قم برگزار شد

پس از طراحی و ثبت دستگاه تشخیص بیماری ادم گوده گذار میرو توسط دو بانوی محقق و پژوهشگر دانشگاه آزاد اسلامی، اختراعی دیگر به نام بی حس کننده گیاهی میرو توسط این تیم به ثبت رسید.

New at Universities

New at Universities برگزاری اردوی جهادی به همت حوزه بسیج دانشجویی حضرت ولی عصر (عج) دانشگاه آزاد اسلامی واحد پزشکی تهران در تابستان امسال

اردوی جهادی چهار محور پزشکی و بهداشت ، فرهنگی ، آموزشی و اقتصاد مقاومتی به همت حوزه بسیج دانشجویی حضرت ولی عصر (عج) واحد پزشکی تهران در تابستان سال جاری برگزار می شود.


آموزش خلبانی پهپادهای امدادی تیم بهداشت و درمان اضطراری کانون دانشجویی جمعیت هلال احمر واحد پزشکی تهران

پی ریزی و طراحی نخستین دوره آموزشی خلبانی پهپاد امدادی از سوی كانون هلال احمر واحد پزشکی تهران با همکاری مهندس خلبان محمدرضا ابوئی مهریزی اجرایی شد.

New at Universities

New at Universities برگزاری کارگاه جانبی دانشجویی كنگره نوروانكولوژی ایران توسط كانون سبا واحد پزشكی تهران

معاون دانشجویی فرهنگی واحد پزشكی تهران از برگزاری کارگاه جانبی بخش دانشجویی در كنگره نوروانكولوژی ایران توسط كانون سبا واحد پزشكی تهران در بیمارستان بوعلی خبر داد.


گزارشی کوتاه از پیشرفت های بیمارستان بوعلی

دکتر آرش جنابیان رئیس بیمارستان بوعلی تابعه واحد پزشکی تهران در جمع دست اندرکاران برگزاری نخستین کنگره نوروانکولوژی ایران به ارائه گزارشی از پیشرفت های بیمارستان بوعلی پرداخت و گفت: بیمارستان بوعلی طی مراحلی تنش و ركود را كه پشت سرگذاشته و در حال حاضر در آرامش بسر می بریم و سخنان مردم در ارتباطات مردمی و نظرسنجی باعث دلگرمی است.

New at Universities

New at Universities آمادگی همکاری های بیشتر در زمینه پزشکی و غیرپزشکی بین دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه جنوا ایتالیا

در دیداری بین مسئولین توسعه روابط بین الملل در علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه جنوا ایتالیا در روز شنبه ۲ مرداد ماه جاری صورت گرفت؛ در مورد چگونگی گسترش روابط علمی و پژوهشی بین دو دانشگاه علاوه بر رشته دندانپزشکی، در سایر رشته ها بحث و تبادل نظر شد و مقرر گردید پیش نویس تفاهم نامه از سوی طرف ایتالیایی تنظیم و ارسال شود